Iven Cosmetics

Jsme první česká firma zabývající se výrobou exkluzivní kosmetiky určené výhradně do středoevropských klimatických podmínek.

Co je zárukou úspěchu a kvalitní produkce firmy Iven Cosmetics?

Především důkladný a letitý výzkum prováděný ve spolupráci s profesionálními českými kosmetičkami v kosmetickými salonech, a nekonečné diskuse nad potřebami a požadavky klientů.

Skvělá a dlouhodobá spolupráce s profesionálním týmem chemických-kosmetických inženýrů a lékařů-dermatologů.

Přísné a nepřetržité sledování kvality (jakosti) našich výrobků v těch nejmodernějších laboratořích.

Akreditace

Iven Cosmetics je firma akreditována ministerstvem školství k provádění rekvalifikačních kurzů pro obor kosmetika. Nabízíme rovněž širokou škálu zájmových školení, seminářů a prezentací – pro skupiny i jednotlivce z řad laické veřejnosti.

Rádi předáváme naše poznatky a podáváme tak pomocnou ruku kosmetičkám k získání zkušeností a rozhledu v jejich profesi.

Historie

Psal se rok 1993, a aniž bychom tehdy pomysleli na samotnou výrobu kosmetických produktů, zahájili jsme provoz vlastního kosmetického salonu. Až následná praxe a zkušenosti na poli kosmetiky, přesycenost českého trhu nevhodnými přípravky, a místy úsměvné, polopravdivé i klamavé mediální kampaně kosmetických gigantů nás postavily před výzvu – pojďme přinášet na český trh efektivní a účinné kosmetické přípravky, maximálně vhodné pro středoevropský typ pleti.

Dnes je všechno jinak – produktový managament firmy Iven Cosmetics se specializuje právě na výrobu kosmetických přípravků určených pro zdejší klimatické podmínky. Samozřejmou součástí skvěle doplňující naši filozofii jsou nejmodernější technologie a zpracování na bázi vysoce kvalitních přírodních surovin, bylinných extraktů a dalších aktivních látek, stejně jako přísné laboratorní testy splňující všechny certifikační podmínky pro ČR podle evropských norem.

Poděkování

Díky všemu výše uvedenému jsem to dokázali, a všem výše uvedeným patří naše poděkování... Dnes již víme, co potřebuje naše pokožka, jak ji nejlépe chránit a udržet co nejdéle zdravou a krásnou. Důkazem toho jsou neustále se rozšiřující řady kosmetických salonu a odborníků, kteří si žádají naše výrobky, stejně jako nadšení a spokojenost jejich/našich klientů.

Nabízíme české zkušenosti i české produkty, a těšíme se na spolupráci v oblasti profesionální české kosmetiky!


Košík  

Žádné zboží

Poštovné 0,00 Kč
Celkem 0,00 Kč

Ceny jsou s DPH

K pokladně